Fiyat Aralığı: » -

Burhaniye Tanıtımı

1980 yılında girmiş olduğumuz Gayrimenkul Danışmanlığı sektöründe faaliyetlerimize 2013 yılından bu yana AGB Gayrimenkul Danışmanlığı olarak devam etmekteyiz.

Firmamız, Gayrimenkul satışı, kiralanması, alanlarında faaliyet gösteren, kurulduğu ilk günden bu yana gerçekleştirdiği uygulamalarla müşterilerinin tam güvenini kazanmış, bulunduğu bölgede (Edremit Körfezi bölgesinde) ve Türkiye de benzer alanda uygulamalar yapmakta olan firmalar arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Yaptığı her türlü uygulamada yerinde ve zamanında iş teslimi, kalite ve güvenilirlik konularını öncelikli ilkeleri edinmiş olan firmamız, bu sayede maksimum müşteri memnuniyeti sağlamayı hedeflemektedir.

Hizmetlerimizi yenilik ve gelişmelere açık bir şekilde, sektördeki son gelişmeleri izleyerek ve bu gelişmeleri uygulayarak zenginleştirmek, firmamızı sektörde lider haline getirecek temel prensiplerimizdendir.

Vizyonumuz, her zaman sektördeki ilkleri uygulayarak kaliteyi en yükseğe çıkartmayı başarmış bir firma ve inşaat denildiğinde ilk akla gelen bir marka olmayı başarmaktır.

EnglishTurkish
Hoşgeldiniz :)